1996 yılından bu yana inşaat ve mimarlık sektöründe bir çok çalışmaya imza atmış ve 2016 yılında Morgüller Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt San ve Tic.Ltd. Şirketini kurarak Duvar Resimleri, Duvar Kağıtları, Duvar  Panelleri satışı ile ilgilenmeye başlamıstır.

Tasarım, dizayn ve hayal gücünün sınırsız dünyasında, geniş seçenek yelpazesi ile bu sektörde dogru adımlarla ilerlemekteyiz. Herzaman kaliteli ürün, güzel fiyat politikası ve Türkiye genelinde yaygın çalışma ağıyla sizlere iyi hizmet verme gayesi içindeyiz.

Firmamız İstanbul ana merkez olmak üzere, tüm Türkiye genelinde satış yapmaktadır. Genc, dinamik, güvenilir ve yenilikçi bir firma olarak, internet üzerinden alısveriş imkanın sınırsız dünyasına hoş geldiniz.

Dokusu, görüntüsü ve doğalıyla birebir aynı efekti sunan Duvar Panelleri, duvar kaplama sektörüne farklı bir yapı kazandırarak yüksek kaliteli polyester fiberglass takviyeli dekoratif duvar panelleri geliştiriyor.

Pratikliği ile fonksiyonelliği, sadelik ile estetiği tasarımlarımızda dengeli biçimde harmanlayarak, duvar kaplama paneli koleksiyonumuz ile aklınıza gelebilecek her türlü doğal oluşumu, yepyeni bir anlayışla mekanlarınıza taşıyoruz.

Biz’i tercih ettiğinizde sadece taş modellerini değil; kalite, yenilik ve tasarıma ilişkin özel bir tavrı da seçmiş olursunuz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?